sToRm TeAm © Paylasmayı Sevenlerin Adresi
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
sToRm TeAm... Smile
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
sToRm TeAm... Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.stormteam.eniyiforum.net||qençLerin meqanı...||

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

okulumuzun adresi ve tarihçesi

YazarMesaj
GamSeLimM

GamSeLimM

okulumuzun adresi ve tarihçesi Empty
MesajKonu: okulumuzun adresi ve tarihçesi   okulumuzun adresi ve tarihçesi I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 1:13 pm

ADRESİ
ABDURRAHMAN ŞEREF BEY CAD.NO:40/NİŞANCA

TELEFON NUMARASI
0212 5761653

FAKS NUMARASI
0212 5761952

KURULUŞ TARİHİ
1987

OKUL MÜDÜRÜ
MÜNİRE ACAR

İstatistik: İdareci Sayısı: 4 , Öğretmen Sayısı:38 Kadrolu-3 Kadrosuz , Öğrenci Sayısı: 1031 , Memur Sayısı: , Hizmetli Sayısı: 3 , Toplam Personel Sayısı: 41 , Şube Sayısı:24

OKULUN TARİHÇESİ

Okulumuz 1987 yılında hayırsever (MADENCİ) Nadir AKÇELİK tarafından babası Haydar AKÇELİK adına yapılmış ve Milli Eğitim’e bağışlanmıştır.

Okulumuz 1987-1988 Öğretim yılında Kız Sanat Okulu ve Kız Mesl8ek Lisesi olarak açılmıştır. Zaman içinde Giyim ve Çocuk Gelişimi bölümleri açılmış olup; Nakış, El Sanatları ve Ev yönetimi ve beslenme bölümleri ihtiyaca göre açılmıştır.

1990-1991 Öğretim yılında okul bünyesinde Anadolu Meslek Lisesi, İç Mekan Düzenleme ve Restorasyon bölümleri olmak üzere Hazırlık sınıfları açılmıştır. 1993- 1994 öğretim yılından itibaren 2 ayrı Hazırlık sınıfı eğitim Öğretime devam etmektedir. 1999 yılında yeniden yapılan 2. Binasında tekrar eğitime başlamıştır.

‘777 Meslek öğrencisi, 161 Anadolu Meslek öğrencisi, 30 Açık Lise öğrencisi, 30 Anaokulu öğrenci sayısıyla Eğitim –Öğretimine devam etmektedir.

http://wWw.sToRmTeAm.eniyifoRum.net

okulumuzun adresi ve tarihçesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OKULUMUZUN BAŞARILARI
» Üsttekine Msn Adresi buLma...